Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým zahajuje novou sezonu

10.09.2020 | Štěpán Pinkas

Již v sobotu 12. září od 17:00 vyzve domácí Tatran v prvním utkání sezony TJ Sokol Solopisky.

Po období karantény zaviněné koronavirem Covid-19 se náš A-tým sešel poprvé v půlce června, a zahájil tak letní přípravu, při které se scházel 2x týdně až do konce července. V sobotu 1. srpna si hráči společně s trenéry uspořádali již tradiční tenisový turnaj, tentokráte ve čtyřhrách. Celkovým vítězem se stala dvojice Libor Bém a Ondra Spilka. Druhou pozici obsadili Michal Dudek s Jirkou Sůsou a na třetím místě skončili Lukáš Hlaváček a Tomáš Macháč.

Úvodní trénink na ledě absolvovalo mužstvo poprvé v rámci předsezónní přípravy ve středu 27. srpna. Na něj navázalo krátké soustředění, které probíhalo v domácích podmínkách v Sedlčanech a započalo večerním tréninkem v pátek. Po sobotních dvou tréninkových jednotkách na ledě hráče čekalo hned v neděli na závěr soustředění první přátelské utkání sezony. Soupeřem byl známý soupeř HC Spartak Žebrák, který po minulé sezoně postoupil do Krajské ligy, a tak v této sezoně bude hrát vyšší soutěž. Utkání se odehrálo na zimním stadionu v Sedlčanech od 11:45, a domácí Tatran si se soupeřem poradil výsledkem 5:3

Branky: Zdeněk Burian, Tomáš Macháč, Libor Bém, Martin Náprstek a Vladimír Černý

Sestava: Dudek – Grin, Bartoš, Šebek, Martínek, Švagr, Spilka T. – Černý F., Náprstek, Bém – Macháč, Burian, Spilka O. – Chwastek, Černý V., Sůsa

Další přípravné utkání, které zároveň posloužilo jako generálka na start sezony odehrál tým mužů v neděli 6. září od 17:00 na zimním stadionu v Milevsku proti týmu TJ Božetice. Tatran opět i v tomto utkání zvítězil, avšak vítězství se nerodilo lehce. Po urputné přestřelce byl konečný výsledek velmi těsný pouze o jeden gól 7:6.

Branky: 2x Zdeněk Burian, Martin Pospíšil, Tomáš Macháč, Martin Náprstek, Libor Bém, Filip Černý

Sestava: Dudek – Chwastek, Spilka T., Macháč, Martínek – Černý F., Náprstek, Bém – Pospíšil, Burian, Spilka O. – Petržílka, Sůsa

Do nové sezony vstupuje „Áčko“ v téměř stejném složení jako v minulé sezoně pouze s drobnými změnami. Z důvodu časového vytížení ukončil své působení v týmu Ondřej Mašek. Návrat na soupisku Sedlčan však hlásí Radek Bartoš, který dostal v přípravě prostor ukázat se trenérovi Karlovi Pospíšilovi a do známého prostředí se vrací po 3 letech. Jako posilu lze označit také Kryštofa Švagra, který se vrací po zranění, kvůli kterému v minulém ročníku nezasáhl ani do jednoho soutěžního utkání. Celou přípravu s mužstvem absolvoval také věkem stále ještě junior Jiří Sůsa, který by si v letošní sezoně rozhodně mohl připsat několik startů za muže. Nejnovější posilou je pak sedlčanský odchovanec Martin Barták, který poslední 4 roky strávil v mládeži HC Tábor, a ač věkem taktéž ještě junior, určitě si své místo v týmu najde.

První soutěžní utkání na hráče čeká již v sobotu 12. září od 17:00 na domácím stadionu v Sedlčanech. Soupeřem bude TJ Sokol Solopisky. V rámci základní části Krajské soutěže mužů odehraje družstvo pod taktovkou hlavního trenéra Karla Pospíšila a jeho asistenta Pavla Sosnovce celkem 22 zápasů. Další informace k průběhu soutěže najdete zde: http://stredocesky.ceskyhokej.cz/krajske-seniorske-souteze/a1339.  

Důležité upozornění k domácím utkáním: Ministerstvo zdravotnictví ve středu 9.9.2020 zveřejnilo mimořádné opatření, kterým zavedlo od čtvrtka 10.9.2020 povinné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách budov mimo bydliště. Všichni návštěvníci zimního stadionu jsou tedy povinni používat respirátor, roušku, ústenku, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Toto opatření se netýká sportovců v době tréninku, zápasu, soutěže apod. Návštěvníky zimního stadionu dále prosíme o zvýšenou hygienu rukou (dezinfekční prostředky jsou k dispozici ve vstupním vestibulu, v šatnách a na toaletách) a o udržování rozestupů.


 
Aktuální články
Zemřel pan Jaroslav Rebec

Dne 12. dubna 2021 nás ve věku 71 let navždy opustil dlouholetý funkcionář, patriot a fanoušek sedlčanského hokeje pan Jaroslav Rebec. Celý...

 
Nabídka klubových produktů

Využijte naší nabídky a pořiďte si produkt s logem našeho klubu.

 
Pojď hrát hokej

více zde ...

 
Áčku se vstup do nové sezony bohužel nevydařil
 
Tatran Sedlčany po roce opět vicemistrem KSM
 
Výjezd autobusem do Neratovic
 
"Áčko" je ve finále KSM
 
Muži postoupili do semifinále play-off
 
Ocenění mladých hokejistek
 
V posledním utkání základní části se prodlužovalo
 
Zápasy A-tým

Muži | Sobota 07.03.2020, 17:00
TJ Tatran Sedlčany - HC Buldoci Neratovice
1:4 (1:0,0:1,0:3)
 
Muži | Neděle 08.03.2020, 16:00
HC Buldoci Neratovice - TJ Tatran Sedlčany
11:2 (5:1,5:1,1:0)
 
Muži | Sobota 12.09.2020, 17:00
TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Solopisky
4:6 (3:0;1:3,0:3)
 
Muži | Sobota 19.09.2020, 17:00
HC Rakovník B - TJ Tatran Sedlčany
1:11 (0:1,0:6,1:4)
 
Muži | Sobota 26.09.2020, 17:00
TJ Tatran Sedlčany - HC Příbram B
0:2 (0:0,0:2,0:0)
 
Muži | Sobota 03.10.2020, 17:00
TJ Tatran Sedlčany - SK Žižkov Praha
7:2 (2:0,3:2,2:0)
 
Partneři klubuměsto 2

Bannery 2

Bannery 1

Bannery 3

Bannery 5

Bannery 6

Bannery 4

banner brudra

banner energon

banner toyota

 
TJ Tatran Sedlčany, z.s. oddíl ledního hokeje | Adresa: Tyršova 150, Sedlčany, 26401 | www.hokejsedlcany.cz
RSS