Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Druhá prohra v řadě

01.12.2019 | Štěpán Pinkas

V posledním utkání základní části si domácí Tatran neporadil se soupeřem z Hořovic a prohrál tak podruhé za sebou.

13. kolo | Sobota 30.11.2019, 17:00 | Zimní stadion Sedlčany

TJ Tatran Sedlčany - HC Cvočkaři Hořovice

0:3

0:0,0:2,0:1

Branky a nahrávky: 27. Kudláček (Kuruc), 32. Čech (Kobilka, Kuruc), 52. Jindra (Čech). Rozhodčí: Noga - Lapko, Říha. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1.

Diváci: 113

TJ Tatran Sedlčany: Hlaváček - Šebek, Chwastek, Spilka T., Mašek, Vild - Černý F., Náprstek, Bém - Pospíšil, Burian, Petržílka - Pinkas, Kadlec, Spilka O.

HC Cvočkaři Hořovice: Břeský - Oravec, Vokáč, Vrba, Žemlička, Kuruc, Sentenský, Smejkal, Šťastný, Čech, Ondrušek, Kobilka, Soukup, Pultar, Strmiska, Jindra, Kudláček, Kotulan

Komentář

Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hostující Cvočkaři Hořovice, kteří dokázali proměnit své šance a díky skvělému výkonu svého gólmana si ze Sedlčan odvezli 3 body za výhru 3:0. Domácí sice nepodali vůbec špatný výkon, bohužel efektivita zakončení jim v posledních kolech vázne, a tak si připsali již druhou porážku v řadě a celkově čtvrtou v sezoně.

První branky utkání se diváci dočkali až téměř v polovině zápasu, když se Sedlčany dostaly ve vlastním oslabení do útoku, ovšem domácí obrana za sebou pozapoměla na Hořovického útočníka a
Kudláček se v samostatném úniku nemýlil. O chvíli později ve 32. minutě využil chybu v rozehrávce Čech a stav skóre byl 0:2.

Do třetí třetiny nastoupil Tatran s jasným cílem vyrovnat a následně otočit vývoj utkání na svou stranu, což se jim nakonec i přes velký počet šancí nepodařilo. Všechny domácí akce totiž vždy ztroskotaly na vynikajícím brankáři hostů Pavlovi Břeském, který za svá záda nepropustil ani jeden kotouč. Na konečný výsledek 0:3 upravil v 52. minutě
Jindra.

V posledním 14. kole soutěže, které se bude hrát 7. 12. mají Sedlčany volný los, a tak je další zápas čeká až za 2 týdny 14. 12. v nadstavbové části soutěže. Rozpis zápasů však bude znám až po dohrání všech zápasů základní části.